Predaj a servis PC/Kopírok

Počítače notebooky tlačiarne kopírky mobily.

Expresný Servis pre vaše PC alebo Notebook. Ako jediný v Košiciach Vám ponúkame cenovo prijateľné opravy už do 1 hodiny od nahlásenia. Naši špecialisti Vám pomôžu s akýmkoľvek problémom. Kontaktujte nás a nechajte si poradiť u odborníkov.

VIAC O NÁS
Screen

Zmluvná starostlivost pre firmy.

Naše dlhodobé skúsenosti dokazujú, že práve pravidelný zmluvný servis IT prináša nesporné výhody. Firma sa môže plne sústrediť na svoje podnikateľské aktivity a my sa postaráme o funkčnosť Vašej výpočtovej techniky.


Zavolajte nám a spolu vytvoríme výhodný balík pre vás za bezkonkurenčnú cenu. Nezmluvná starostlivosť – Poskytneme Vám rýchly servis počítačov u Vás vo firme, alebo v prípade potreby, môžete osobne priniesť váš počítač k nám do servisného strediska.


Cenník prác                       Položka                                                                                                       Cena

Inštalácia operačného systému (základné inštalácia, základne nástavenie)                                                                                                       25 €
Diagnostika počítača, notebooku alebo iného zariadenia      0 €
Odvírovanie počítača, inštalácia/nastavenie hardware a software      25 €
Záloha a obnova dát      20 až 40 €
Výmena komponentov – PC      10 €
Výmena komponentov – Notebook      20 €
Inštalácia hardvéru, kopírky –tlačiarne      15 €
Doprava k Vám      5 €
Doprava mimo Košíc (za km)      0,40 €
Mechanická oprava práca 1 hod.     15 €
Servis do 1 hodiny u Vás doma alebo vo firme      30 €
Ceny sú s DPH a sú orientačné. Môžu sa líšiť v závislosti od značky modelu a náročnosti zásahu.

Pre firmy aj domácnosti, najrýchlejší servis v Košiciach do 1 hodiny sme u vás doma alebo vo firme, ak to nestihneme servisné náklady máte zadarmo.